7 Temmuz 2020

Sertleştiricilerin Etkileri

ile Admin

Sertleştiricilerin etkileri, İlişkilerde penis sertleşmemesi yaşanan sorunlar içinde en büyük olanıdır. Erkelerin korkulu rüyası olduğu kadar kadınlar da bu durumdan epey etkilenirler. Düzenli bir cinsel hayat olmadığı zaman genelde gündelik hayatta bunda fazlasıyla etkilenmektedir. Gelecek gün,  güzel geçen geceden belli olur. Erkekler sertleşme sorunu yaşayıp da partnerlerine yeteri kadar cinsel haz yaşatmadıklarında psikolojileri bu durumdan olumsuz etkilenir.

Kendilerini yetersi ve özgüvenden yoksun hissederler. Bazen durumu abartan kişilerde ciddi sağlık problemleri olabilir. Fakat sertleşme günümüzde problem olmaktan çıkmıştır. Bu sorunu yaşayan erkelerin kullanacakları sertleştiricilerin etkileri son derece olumlu olacaktır. Bir kaç defa kullanmak bile yarar gösterecek ve erkeğin güveni yeniden gelecektir.

Piyasada bulunan sertleştiriciler hap, krem, jel ve sprey şeklinde satılmaktadır. İlişkiden 10-15 dakika önce kullanılması gerekmektedir. Herhangi biri kullanıldığında istenilen etki gözlemlenir. Sertleştiricilerin etkileri genelde şu şekilde olmaktadır;

 • Uzun süre aynı sertlikte kalma
 • İlk ilişkiden hemen ikinci ilişkiye geçebilme
 • Geç boşalma
 • Normalden daha fazla haz duyma
 • Birden fazla ilişki
 • İlişki sürelerinin uzaması
 • Ve aşırı cinsel istek

Gibi etkilere sahip olan sertleştiriciler tamamen yasal şekilde, Sağlık bakanlığı ve Tarım bakanlığı onaylı satılmaktadırlar. Dikkat etmeniz gerekenlerin başında aldığınız ürünün taklit olmaması gelmektedir. Bu tür ürünleri kullanmak istediğinizde markası belli olan kurumsal yerlerden almak daha güvenli olacaktır.

Sertleşme İçin Bitkisel Çözüm

İlişki esnasında sertleşme problemi yaşanması erkekler tarafından dünyanın sonu gibi algılanır. Sanki artık bütün erkeklikleri elinden alınmış, partnerine rezil olmuş gibi bir algıya kapılarak kendilerine psikolojik baskı yaparlar. Sertleşme sorunu her erkekte ve her yaşta görülebilecek bir durumdur.

Yoğun çalışma süreleri, iş hayatında yaşanan olumsuzluklar, partner soğukluğu, ilişki için gerekli ortamın oluşmaması, tedirginlik gibi nedenlerden yaşanan sorunlar normal sorunlar olarak kabul edilir. Birkaç kez yaşanan sertleşememe hali problem değildir.

Fakat her ilişkiye girmede böyle bir durum yaşanıyorsa bu bir sağlık problemi haline gelmiş demektir. Bunun için uzman kontrolüne gerek vardır. Fakat sertleşme için bitkisel çözüm sunan birçok uzman vardır. İlk tercihin bu yönde olması daha sağlıklı bir adım olmuş olacaktır.

Performansı yüksek bir cinsellik yaşamamanın ana düşmanlarından biri sağlıklı beslenmemek. Alkol ve sigara kullanımı da bu durumu tetikleyen nedenlerin başında gelmektedir. Doğal ürünler tüketmeye dikkat edin. Katı yağlardan sakınarak, hakiki sızma zeytinyağları tüketin. Öğünlerinizi arttırıp, porsiyonlarınızı düşürünüz.

Bunun yanı sıra afrodizyak etkisi olan yemişler kullanabilirsiniz. Fındık, ceviz, keçiboynuzu gibi yemişleri gün içinde muhakkak kullanmanız gerekmektedir. Fakat sertleşme için bitkisel çözüm adı altında internette dolaşan çoğu yanlış uygulamaya kanmayın. Bu konuyla alakalı bitkisel çözüm önerileri almak istiyorsanız kesinlikle bir uzmana başvuruda bulunun. İnternet ortamından alınacak formüller zarar vermediği gibi çok yarar da sağlamayabilir.

Sildegra Hap

Erkeklerin ergenliğe adım attıkları ilk dönemlerden yaşlılıklarına kadar ereksiyon problemi ile karşılaşmaları olasıdır. Özellikle evlilik dönemlerinde karşılaşılan bu sorun evliliğin gidişatını ciddi anlamda etkilemektedir. Bu sorunlara en etkili çözümlerden biri olarak geliştirilen Sildegra 100 mg Hap, peniste bulunan kan damarlarının gevşemesini sağlayarak cinsel uyarı esnasında kanın penise akımını sağlayarak etkisini kısa bir süre içerisinde göstermektedir.

Kullanımı oldukça basit olan bu hap, su ile birlikte kullanılmakta, cinsel ilişkiden 35-40 dakika alınmaktadır. Etkisini kısa bir sürede gösteren Sildegra fiyat olarak oldukça makuldür. Kullanımdan itibaren uyarıcı özelliğini hemen göstermekte, müthiş bir cinsel ilişki ihtiyacına neden olmaktadır. Ayrıca:

 • Cinsel peformansını ikiye katlar.
 • Partnerinizinle birlikte mutlu ve yoğun birliktelik sağlar.
 • Cinsel istediğiniz maksimum seviyelere çıkarır.
 • Uygun fiyat seçenekleri ile herkesin kullanımına uygundur.

Sertleşme ve Ereksiyon Sorununa Anında Çözüm

Sildegra hap cinsel organdaki kan dolaşımını arttırıp, uzun süren sertlik sağlayarak partnerinizle birlikte harika vakit geçirmenizi sağlıyor. Sertleşme problemine çözüm olan bu ürün 50 mg ve 100 mg olmak üzere iki türde üretilmiş olup, cinsel ilişkilerde sizin kadar partnerinizin de zevk almasına, unutulmayacak vakitler geçirmenizi sağlıyor.

Bu hap cinsel organdaki kan dolaşımını arttırarak cinsel organın sertleşmesini uzun süren bir sertlik sağlayarak sizin ve partnerinizin cinsel hayatınıza renk gelmesini sağlıyor. Uzun süreli harika dakikalar geçirebileceğiniz cinsel isteğinizi arttırarak mutlu ve kaliteli bir cinsel hayatı yaşamanızda yardımcı oluyor.