7 Temmuz 2020

Sertleşme Sorunu için Ereksiyon Hapları

ile Admin

Sertleşme sorunu için ereksiyon hapları, cinsel ilişkilerde sertleşme sorunu yaşanması en büyük problemdir. Çünkü ön sevişme esnasından ileri gidilmeyip vajinal ilişki yaşanmayınca iki tarafta ilişkiden mutsuz ayrılacaktır. Bu durumdan dolayı kafanızda yer edecek bu sorun diğer bütün cinsel birleşmelerde de karşınıza çıkacaktır. Adeta bir kısır döngü şeklinde devam edecek bu problem bütün cinsel yaşantınızı mahvedebilir.

Sadece cinsel yaşantı değil tabi cinsel yaşantıya bağlı olarak gündelik hayatınızda bundan son derece etkilenecektir. Ayrıca bu durum erkeklerde özgüven eksikliği yaratacağı için psikolojik bunalımlara sebep verecektir. Sertleşme sorunu için ereksiyon hapları piyasada satılmaktadır. Bu haplardan birkaç defa kullandığınızda sorununuzun üstesinden gelebileceksiniz. Birkaç kullanım sonunda kendinize olan güveniniz yerine gelecektir.

Sertleşme sorunu için ereksiyon hapları kullanımı yasal ve sağlık açısında da bir sorun teşkil etmezler. Bu hapların içerisindeki ana bileşenler bitkisel özler olduğu için kullanımlarında korkulacak bir durum yoktur. Fakat kalp damar hastaları, şeker hastaları ve tansiyon hastalarının kullanmaması gerekmektedir.

Bu hastaların kullanması sağlıkları açısından son derece sakıncalıdır. Diğer sakıncalı bir durum ise bu hapların alkol ile alınmasıdır. Kesinlikle alkol veya uyarıcı maddeler kullanılarak bu haplar alınmamalıdır. İlişkiye girmeden 1 saat önce alınacak bu haplar birden fazla ilişki, uzun süre sert bir penis, geç boşalma ve normalde alınan zevkten daha fazla zevk alma gibi özellikler sağlayacaktır.

Tıp Dünyasındaki Gelişmeler Erkekleri Mutlu Ediyor

Cinsellik, hayatın vazgeçilmez bir ihtiyacıdır. Erkekler için ise oldukça önemli bir konudur. Cinsel sorun yaşayan ve kendini yetersiz hisseden erkekler, psikolojik olarak çok gergin ve agresif olabilirler. Özellikle erken boşalma, sertleşememe ve iktidarsızlık gibi problemler yaşayan erkekler partnerleri ile ciddi sorunlar yaşamaktadır.

Tıp dünyasında yaşanan gelişmeler bu sorunları çeşitli yollarda tedavi edebilme imkânına sahip olmuştur. Vakumla tedavi, enjeksiyon gibi tedavi yöntemlerini kabul etmeyen erkekler, ağızdan alınan ilaçları tercih etmektedir. Bu ilaçların sahte olanları öldürücü etki gösterebiliyorken, bitkisel olanları sorunları ortadan kaldırıyor.

En çok tercih edilen cinsel performans ürünleri bitkisel jel ve haplardır. Bu ürünler multivitaminler ve yüksek afrodizyak içeren bitkilerin karışımından yapılır. Kadınlar da kullanabilir. Feromon içeren parfümler de vardır ancak hap ya da damla daha çok tercih edilir. Ürünü muhtemel ilişkiden yarım saat önce kullanmak gerekmektedir. Ürün hap olarak, jel olarak ya da içeceklere katılabilecek damla olarak kullanılabilir. Ürünü kullandıktan sonra sıcak basması ve yanaklarda kızarıklık görülebilir.

Bu normal bir durumdur. Sonrasında kolay bir şekilde sertleşme yaşanarak, boşalma süresi de uzar. Partnerinizi de mutlu ederken, kendinize olan güveninizin arttığını da fark ederseniz.

Sürekli ereksiyon olma gibi bir durum yaşanırsa mutlaka doktora danışmanız gerekir. Erkekler için yaşanan cinsel ürün gelişmelerden biri de penis geliştirme alanında yaşanmaktadır. Özellikle penis büyütücü pompalar konusunda bir hayli gelişimler olduğunu söyleyebiliriz.

Erkekler, hayatlarının bazı dönemlerinde sertleşme sorunu ve cinsel isteksizlik yaşayabilir. Bunun partnerden kaynaklandığı durumlar dışında, psikolojik sorunlar, stres ve şeker hastalığı gibi durumlar cinsel isteksizlik ya da sertleşme sorununa yol açabilir. Bu gibi durumlarda sorunlarını paylaşmayı sevmeyen erkekler, doktora gitmeyerek bu sorunun çözümünü geciktirmektedir.

Sertleşme Tedavisin de Diğer Yöntemler

Ürolog tarafından yapılacak muayene ile bir çok çözüme ulaşacak olan bu durum, bazen sadece psikolojik de olabilir. O yüzden ilk önce psikolojik baskı ya da stres durumunu ortadan kaldırmaya çalışmak gerekir. Daha sonra partnerle konuşarak sorun varsa çözüm için birlikte hareket etmek daha etkili sonuçlar verebilir. Partnerinize sinirlenmişseniz ve bu konuyu konuşmamış içinizde hala kızgınlık varsa, bu durumu netleştirmeden cinsel istek duymayabilirsiniz. Bu normal bir durumdur.

Biyolojik olarak yaş ilerledikçe, sertleşme sorunu da baş göstermektedir. Ayrıca sigara ve alkol kullanımı, sağlıksız beslenme, hareketsiz yaşam gibi hayat biçimi de cinsel sorunlar yaşamanıza neden olur. Her yaştan yaşanabilecek olan bu sorunun altında sağlıksa bir neden olup olmadığını araştırmanız gerekir. Eğer sağlığınızla ilgili bir probleminiz yoksa bitkisel cinsel performans ürünlerinden kullanabilirsiniz. Bitkisel olduğu için hiç bir yan etkisi olmayan bu ürünler, yarım saat içinde etkisini göstermektedir.

Kullandıktan sonra bulanık görme ya da ışığa aşırı duyarlılık yapabildiğinden araç kullanılması tavsiye edilmez. Hap olan ürünleri su ile birlikte kullanabilirsiniz. Emerek kullanılan meyve aroması içeren jel ürünler de oldukça lezzetli ve etkilidir. Ayrıca damlaları da alkolsüz içeceklere katabilirsiniz. Sürekli kullanmanıza gerek olmayan bu ürünlerin etkisi 48 saat sürmektedir. Ancak bu 48 saat boyunca sürekli ereksiyon halinde kalacağınız anlamına gelmemektedir. Sadece daha kolay ereksiyon olabilir ve cinsel istek duyabilirsiniz.

Her konuda olduğu gibi cinsel sorunlar konusunda da önce nedenini öğrenerek sağlıksal ya da fiziksel bir sorun olup olmadığını araştırmak gerekir. Bazen penisteki kan odacıklarında hasar ve kırılma olabilir. Bu gibi sorunların olup olmadığını öğrendikten sonra cinsel performans ürünleri kullanabilirsiniz.

Ayrıca dilerseniz partnerinize de vererek daha kolay uyarılmasını ve orgazm süresinin daha uzun sürmesini sağlayabilirsiniz. Sektörel ürünler gün geçtikçe gelişmektedir. Ereksiyon ürünleri penis büyütücü hap ürünleri cinsel sağlık ürünleri ve aslında nerede ise tümündeki değişimleri incelemelisiniz.