Kamagra jel kullanım şekli açısından oldukça kolaydır. Kamagra jel kullanımı cinsel ilişkiden ortalama 15 -20 dakika kadar önce yapılmalıdır. Kullanım doğrultusunda Bir paket Kamagra jelin bol suyla beraber oral yoldan tüketilmesi yeterli olacaktır.

Su haricinde alkol ya da sıcak içeceklerle tüketilmesi Kamagra jel etkisini azaltabileceğinden dolayı tavsiye edilmemektedir. Kamagra kullanımından sonra etkisini gösterme süresi açısından hap ya da tablet değil de jel formunda olduğu için diğer cinsel ilaçlara nazaran çok daha çabuk bir sürede vücuda etki etmektedir.

Kullanımdan yaklaşık 15 dakika kadar sonra Kamagra etkisini göstermeye başlar ve uyarılmaya bağlı olarak Kamagra jel etkisi 3 – 6 saat aralığında devam etmektedir. Kamagra jel kullanımı günde yalnızca bir kere yapılmalıdır.

Doz aşımı halinde Kamagra jel birtakım yan etkiler gösterebileceğinden dolayı bu durumdan kesinlikle uzak durulmalıdır. Kamagra jel kullanımında birtakım hastalığı olan kişilerin dikkatli olması gerekmektedir.

Doktor Tavsiyesiyle Kullanılması Gereken Durumlar

 • Kalp rahatsızlığı ya da şeker hastalığı gibi kronik bir rahatsızlığa sahip olmak
 • Yakın zamanda kalp krizi geçirmiş ya da geçirme tehlikesi atlatmış olmak
 • Ciddi bir rahatsızlığa bağlı olarak tedavi görüyor olmak ya da düzenli olarak ilaç kullanımı yapılması
 • Hipertansiyon hastaları
 • Yakın bir zamanda ameliyat geçirmiş olanlar

Kamagra Jel Yan Etkileri

Çok nadir görülüyor olsa da Kamagra jelin kişide meydana getirebileceği yan etkiler şunlardır;

 • Baş ağrısı ve baş dönmesi
 • Görmede zorluk ya da biraz bulanıklık
 • Beyaz ve parlak ışığa karşı hassasiyet
 • Midede yanma hissi
 • Peniste ilacın süresinden daha uzun süre boyunca devam eden ereksiyon

Kamagra Jel Etkileri

Kamagra jeli kadınlarda ve erkeklerde temel olarak cinsel performansı artırıcı etkisi nedeniyle kullanılan bitkisel içerikli cinsel gıda takviyesidir. Kamagra jel hem erkeklerde hem de kadınlarda cinsel isteği ve performansı artırmasının yanı sıra birçok güçlü etkisi bulan harika bir gıda takviyesidir.

Erkek bireylerde erken boşalma, iktidarsızlık ve sertleşme sorunu gibi rahatsızlıkları tedavi ederek kişiyi performansını zirvesine çıkartan Kamagra jel, kadınlardaysa vücut direncini ve libidoyu artırarak iki tarafında ilişkiden aldığı hazzı büyük oranda artırmaktadır.

Kamagra Jel Kimler Kullanamaz

Kamagra jel kimler kullanamaz? Kamagra jel üretimi Hindistan’da yapılan ve içeriğinde yalnızca doğal içerikli maddeler barındıran yüksek etkili bir cinsel gıda takviyesidir. Kamagra jel ülkemizde binlerce kişi tarafından düzenli olarak kullanılmaktadır ve müşteri sayısını gün geçtikçe daha da artırmaktadır. Bu bakımdan ilk kez Kamagra jel siparişi verecek ve ilk kez Kamagra kullanacak olan kişilerin aklında birtakım soru işaretleri oluşmaktadır.

Öncelikle şunun bilinmesi gerekiyor ki, Kamagra jelin herhangi bir kullanım yaşı sınırı bulunmamaktadır. Yani Kamagra jel 18 yaşını aşmış olan her birey tarafından gönül rahatlığıyla kullanabilmektedir.

Kamagra jel bitkisel içerikli ve Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış olan bir cinsel gıda takviyesidir. Bu bakımdan Kamagra içeriğindeki maddelerin kişi sağlığı açısından tehdit edici herhangi bir özelliği bulunmamaktadır.

Ancak elbette ki her ilaçta olduğu gibi Kamagra jelinde kullanılmaması gereken birtakım durumlar mevcuttur. Bu gibi durumlarda hastalığınıza bağlı olarak doktorunuza başvurmalı ve eğer doktorunuz önermiyorsa kesinlikle kullanım yapmamanız gerekmektedir.

Kimler Kamagra Jel Kullanamaz?

 • Kamagra jelin temel maddesi olan Sildenafil sitrat alerjisi olan kişiler
 • Yakın zamanda beyin kanaması geçirmiş olanlar
 • 18 yaşından küçük bireyler
 • Yakın zamanda kalp krizi geçirmiş ya da geçirme riski yaşamış olan kişiler
 • Tavukkarası ismi verilen göz rahatsızlığına sahip olanlar
 • Hipertansiyon ya da düşük tansiyon hastalığı nedeniyle düzenli olarak birden fazla ilaç kullanımı yapan kişiler
 • Yakın zamanda ciddi bir ameliyat geçirmiş olanlar

Kimler Kamagra Jel Kullanabilir?

Yukarıda belirttiğimiz rahatsızlıklardan herhangi birine sahip olmayan ve 18 yaşını geçmiş olan bütün erkek ve kadınlar Kamagra jeli gönül rahatlığıyla kullanabilir. Kamagra jel hem erkeklerin hem de kadınların yaşadığı birçok cinsel rahatsızlığı ortadan kaldıran ve kişilere yüksek bir cinsel performans kazandıran bir cinsel besin desteğidir. Kamagra jel erkeklerde iktidarsızlık, ereksiyon sorunu ve erken boşalmayı tamamen doğal yöntemler doğrultusunda %100 oranında ortadan kaldırmaktadır.

Kamagra Jel kadınlarda ise cinsel isteksizlik ve orgazm olamama sorununun tedavisinde kullanılmaktadır. Kullanımın akabinde kadın vücudunda yüksek bir libido artışı sağlayan Kamagra jel cinsel birliktelik esnasında duyulan hazzı kat kat artırarak kadına kolay ve keyifli bir orgazm yaşatmaktadır.