19 Mart 2022

Geciktirici Spreyler İşe Yarıyor Mu?

ile Admin

Erken boşalma durumu pek çok erkekte meydana gelen cinsel sağlık sorunlarından biridir. Doğru bir şekilde tedavi uygulanır ise bu sorundan kurtulma imkânınız söz konusu olur. Pek çok farklı ürün kullanımı erken boşalmanın çözümü olur. Geciktirici ürünler de pek çok farklı formu bulunur. Hem krem hem sprey hem de hap şeklinde birbirinden farklı formlar mevcuttur. Bu formlar arasından size en uygun olanını tercih etmeniz gerekir. Geciktirici spreyler işe yarıyor mu? Daha fazla bilgi için devamını oku.

Sprey form olan geciktiriciler pek çok kişinin tercih ettiği özel geciktiricilerdir. En doğru kullanımının gösterilmesi ile birlikte etkisini göstermeye başlar. Etkileri de kişiden kişiye bağlı olarak değişiklik gösterir. Bazı insanlarda uzun süre geciktirirken bazı kişilerde bu süre kısalabilir. Geciktirici spreyler işe yarıyor mu? Cevabı için devamını oku detaylı bilgiler için siteyi hemen incele.

Geciktirici Sprey Etkisi Kaç Dakika Sürer?

Penis üzerine uygulanan geciktirici spreyin etkisinin ne kadar süre kalıcı olduğu merak edilen konular arasında yer alır. Geciktirici özelliğe sahip olan spreyler genel olarak bitkisel içeriklidir. Piyasada bulunan bu ürünlerin bitkisel içerikli olanların eczanelerden rastlamanız mümkün olur. Geciktirici spreyler 40 dakika ile 60 dakika arasında bir etki süresine sahiptir.

Bazı kişilerde süre uzar ya da kısalır. Sürekli olarak kullanım gösteren ve normal kullanım dozunu aşan kişilerde çok ciddi yan etkiler görülmeye başlar. Bu gibi yan etkilere maruz kalmamak adına günlük doz miktarına çok dikkat etmek gerekir. İçerik, marka, gramaj ve formuna bağlı olarak bu ürünlerin fiyat konusu değişiklik gösterir.

En Etkili Geciktirici Sprey

Geciktirici spreyler hem erken boşalma sorununu çözer hem de sertleşme gibi sorunları ortadan kaldırır. Geciktirici spreyler arasında en iyi olan marka Dureks olmaktadır. Ne şekilde kullanılması gerektiğini tam olarak öğrenip daha sonra kullanmanız gerekir.

Bu sprey sayesinde 1 saate yakın cinsel birliktelik yaşamak mümkün olur. İlaç kullanma durumu mümkün olmayan kişiler için sprey ve krem formunda olan geciktirici ürünlerin kullanımı ön plana çıkar. Etkili bir kullanımda herhangi bir zarar durumu teşkil etmez. Geciktirici sprey penis üzerine yeterli dozda ve dikkatli bir şekilde uygulanmalıdır.

Geciktirici eczane

Geciktirici Sprey Nasıl Kullanılır?

Geciktirici sprey kullanacak olan kişilerin dikkat etmesi gereken konular vardır. En doğru kullanımı gösterebilmek adına aşamalar ile ilerlemeniz gerekir. Spreyi ilk olarak penis ucuna, daha sonra alt kısmına ve en son da üst kısmına uygulayın. Ellerinizi le yayılmasını sağlayın. Bu esnasında hijyen açısından ellerinizin mutlaka temiz olması gerekir.

Elleriniz temiz değil ise çeşitli hastalıklar meydana gelebilir. 3 fıs kullanım yeterli olacaktır. Cinsel ilişkiden 10 dakika ile 15 dakika kadar önce kullanmanız gerekir. Hap kullanımından daha kısa sürede etki gösteriyor olması da faydaları arasında yer alır. Uyguladıktan sonra bir süre bekleyip daha sonra cinsel yönelimde bulunmanız gerekir. Bu sayede ereksiyon sorunu yaşayanlar için bu sorun da ortadan kalkmış olur.

Geciktirici Spreyin Faydaları

Geciktirici ürünler arasında son zamanlarda en çok tercih edilenlerden biri olan sprey formunun pek çok faydası bulunur. Bu faydalarını şu şekilde sıralamak mümkündür;

  • Kolay bir kullanımı vardır. Bu yüzden cinsel ilişkiden hemen önce kolayca uygulayabilirsiniz.
  • Kısa süre içerisinde etkisini gösterir.
  • Etkisi 1 saate yakın kalıcılık gösterdiği için sık sık kullanıma ihtiyaç duyulmaz.
  • Vücuda işleyen bir durum olmadığı için herhangi bir şekilde yan etkisi söz konusu değildir.

Bu gibi faydaları göz önünde bulundurulduğu zaman çok fazla tercih edilmesinin sebebi anlaşılmaktadır. Fakat doğru bir şekilde kullanmaya çok dikkat etmeniz gerekir.

Geciktirici Sprey Zararları Nelerdir?

Geciktirici sprey her zaman faydaları ile ön plana çıksa da yanlış kullanım gibi durumlarda zararları da ön plana çıkar. Bu gibi zararlar ile karşı karşıya kalmamak adına mutlaka en doğru şekilde kullanmanız gerekir. Geciktirici spreyin yüksek doz kullanılması kadınlarda gebelik ihtimalini son derece düşürür. Spermin canlılık oranı üzerinde de çeşitli yan etki durumları söz konusudur.

Bu gibi durumlar ile karşı karşıya kalmamak adına yeterli doz kullanımı gerekir. Çok sık kullanılması durumunda da erkek ve kadınlarda isteksizlik gibi durumlara sebebiyet verir. Sık ve yüksek doz kullanımı cinsel gücün zayıflaması ve uzun süre toparlanmanın yaşanmaması gibi sorunları beraberinde getirir.

Geciktirici Ürünler Eczane Satış Sitesi Tavsiye: https://www.ekoleczanee.com/geciktiriciler