3 Mart 2022

Geciktirici Sprey İle 45 Dakika

ile Admin

Birçok erkeği seksi bırakacak hale getiren erken boşalma, uzmanların da çare aradıkları durumlardan biridir. Çünkü erken boşalma, cinsel ilişkinin oldukça kısa bir zaman sonunda bitmesine neden olur. Bu durum başta kadının orgazm olmasını engeller. Çünkü erkek boşaldıktan sonra seks kolay kolay devam etmez. Erkek boşaldığı andan itibaren penisi inişe geçmektedir. Bu nedenle de cinsel ilişki kadın için yarım kalır. Geciktirici sprey ile 45 dakika geciktirmek için devamını oku. Erken boşalma çözümleri için sitemizi hemen incele.

Ancak son yıllarda çıkan geciktirici spreyler, bu tarz sorunlarla uğraşan erkekler için bir umut niteliğindedir. Geciktirici sprey ile tam dakika boyunca cinsel temas yaşayabilirsiniz. Geciktirici spreyler, satış konusunda çok fazla rekora imza atmaktadır. Çünkü bu ürünleri kullanmak isteyen erkeklerin sayısı da az değildir.

Geciktirici sprey ile 45 dakika süren bir seks, sizi yeteri kadar tatmin eder. Çünkü bu zamanda 45 dakika boyunca seks yapabilmek büyük bir başarı sayılır. Erken boşalmayla yakından uğraşan erkekler, geciktirici spreylere yoğun ilgi göstermektedirler. Bu spreyler, erkeği cinsel açıdan daha farklı bir konuma getirirken kadının da orgazm olabilmesi için yeterli süreyi tanımaktadır.

Çünkü erkek erken boşalmadığı sürece kadın orgazm olabilmek için kendiniz zorlamak zorunda kalmayacaktır. Geciktirici sprey ile 45 dakika yaşamak için yapmanız gereken bu ürünleri gerektiği şekilde kullanmaktır. Sonuçta penise temas edecek olan bu ürünler, sağlığınıza bir zarar vermemelidir. Özellikle de penis gibi ciddiyet arz eden bir bölgeye böyle ürünler kullanmak, daha fazla dikkat ve bilgi gerektirmektedir.

Geciktirici Sprey İle 45 Dakika Gerçekten Mümkün Mü?

Geciktirici sprey ile 45 dakika elbette mümkündür. Spreyi almak isteyen erkekler, 45 dakikayı duydukları zaman buna inanamayabilirler. Ancak bu spreyler, gerçekten belirtilen süreye ulaşmanızı sağlamaktadır. Ancak almak istediğiniz geciktirici spreyin, yüksek kaliteye sahip olduğundan emin olmanız şarttır. Çünkü bazı firmaların 45 dakikalık seks diye sattıkları geciktirici spreyler, aslında hiçbir işe yaramamaktadır.

Geciktirici Sprey İle 45 Dakika Yaşamak Cinselliği Nasıl Etkilemektedir?

Geciktirici sprey eczane ürünü ile 45 dakika yaşamak, cinselliği %100 etkiler. Çünkü her kadın ve her erkek, tatmin duygusunu bu kadar uzun bir cinsel ilişkiden almayı başarır. Özellikle de bebek isteyip bunu başaramayan çiftler için bu süre çok iyidir.

Geciktirici sprey

Geciktirici Sprey Kullanımı Hakkında Bilgiler

Geciktirici sprey, içeriğinde bitkisel ürünleri bulundurmaktadır. Birçok erkeğin aradığı bu spreyler, saniyeler için de boşalan erkekler için bile etkilidir. 45 dakika gibi uzun bir süre gecikme yaşanması, bu erkekleri ne kadar mutlu eder siz düşünün. Çünkü erken boşalmalar, gerçek bir cinsel ilişki yaşatmamaktadır.

Geciktirici Sprey Kullanımında Bilinmesi Gerekenler

Geciktirici sprey kullanımında bilinmesi gerekenler şunlardır:

  • Ağıza sıkım yapılmamalıdır.
  • Spreyin gözünüze temas etmemesine dikkat edin.
  • Eğer penisinizde açık bir yara ya da tahriş olmuş bir yer var ise spreyi kullanmayın.
  • Spreyi sıkıp belirtilen süre kadar bekledikten sonra penisi hemen temizleyin.
  • Eşiniz hamileyse geciktirici sprey kullanmayın.
  • Spreyi çocuklarınızdan uzak tutun.

Geciktirici sprey kullanımında bilinmesi gerekenler bunlardır.

Geciktirici Spreyin Penise Bir Zararı Olur Mu?

Eğer alerjiniz veya herhangi bir rahatsızlığınız yok ise geciktirici spreyin penisinize bir zarar vermesi mümkün değildir. Çünkü bu spreylerin içindeki maddeler bitkiseldir.

Geciktirici Sprey Tam Olarak Nereye Sıkılır?

Penisin uç kısmı, cinsel temasını en iyi hisseden yerdir. Bu nedenle geciktirici spreyi penisin uç kısımlarına sıkmalısınız. Sıkarken spreyi 15 cm uzaklıkta tutmanız gerekir. Hem alt kısma hem de üst kısma sıkım yapılması gerekir. Geciktirici sprey, penisin tamamen uyuşmasına neden olmaz. Cinsel temasta penisinizin hareketlerini hissetmeniz mümkündür.

Geciktirici Spreyin Etkisi Tam Olarak Ne Kadar Sürer?

Geciktirici spreyler doğru markalardan alındığı sürece minimum 45 dakika etkisi olur. Maksimum 1.5 saat kadar da cinsel temas devam edebilir.

Geciktirici Sprey Kullananlar

Geciktirici sprey kullananların yorumlarına bakıldığında erkeklerin bu ürünlerden olumlu dönüşler sağladıkları görülmüştür. Ürünü doğru seçen ve kullanan erkekler gerçekten 45 dakika cinsel temasta bulunduklarını dile getirmişlerdir. Bu yorumlar, geciktirici sprey kullanmak isteyip de cesaret edemeyen erkeklere umut verici olmuştur. 45 dakika boyunca cinsellik yaşamak gibi bir hayaliniz var ise geciktirici sprey kullanmaya yeşil ışık yakabilirsiniz. Böylece daha uzun ama biraz da yorucu bir cinsel temas yaşayabilirsiniz.

Geciktirici Sprey Eczane Tavsiye Satış Sitesi: https://www.ekoleczanee.com/geciktiriciler