30 Mart 2022

Erken Boşalmanın Çözümü Nedir?

ile Admin

Erken zamanda gerçekleşecek olan boşalma; erkeklerin erekte olma durumuyla tanımlanan hallerinden, spermlerin vajina içerisine akması sağlanacak aşamaya gelinmesi ve cinsel eylemlerin devamı istenmediği için durdurulmasıdır. Erken boşalmanın çözümü nedir? Detaylı bilgi için devamını oku. Geciktirici ürünler hakkında detaylı bilgiler için sitemizi hemen incele.

Erkeğin durduğu sürede kadının henüz orgazm duygusuna yetişememiş olması ve hareketlerin devamı gelmeyecek olduğu için de yetişemeyecek olmasıyla cinsellikte uyumsuzluklar ve sorunlar ortaya çıkar.

Erken boşalmanın böylesine durumlara etkisini kaldırmak maksadıyla; erken boşalmanın çözümünün ne olduğu, hangi malzemelerin erken boşalmayı geciktireceği, geç boşalmanın doğal yöntemlerini, bilerek cinsel hayata devam etmek lazımdır.

Erken Boşalmanın Önlenmesi Mümkün Mü?

Erken boşalmanın çözüme kavuşturulması ve daha geç süreler içerisinde cinsel doyuma varılması mümkündür. Erkeklerin bu problemle başa çıkma gayeleri olduğunda ilk yapmaları gereken bedenlerini incelemeleri ve erken boşalmaya neden olan durumları eksiksiz şekilde saptamalarıdır. Sonuçlar elde dildikten sonra hangi çözüm adımlarını atabilecekleri, cinsel terapist desteğinin gerekip gerekmediği ve yapılacaklar da aşağı yukarı belli olmuş olacaktır.

Erken Boşalmanın Nedenleri Nelerdir?

Erkeklerin cinsel hazza kadınlardan daha erken varmaları ve hatta kendileri dahi haz aldıklarını anlamadan boşalmaları yaşanabilir. Öncelikle her erkeğin başına bu tür olaylar gelebildiği bilinirken, çok rahat ve kolay tekniklerle geç boşalma evresine varılacağı da hatırlanmalıdır.

Bu aşamada erken boşalma nedenleri:

  • Erkeklerin düzen içerisine almadıkları, bir yaşayıp bir yaşamadıkları, aralarında uzun zaman süreleri bulunan cinsel yaşantılarının olması
  • Kadının da erkeğin de cinsellikte yeni bir tecrübe kazanacak olmalarından dolayı hangi boşalma sürecinin iyi olduğunu bilmemeleri
  • Kasların kendisini tutacak kadar ve geç boşalım olacak kadar gelişmemiş, beslenmemiş olması
  • Heyecan, korku ve panik duygularının yönetilemiyor olmasıyla beynin spermlerden kurtulmak istemesine neden olunması
  • Erkek üreme sisteminde olan ve fazla sperm oluşturup, kaliteyi düşürerek vücuttan atma ihtiyacının olduğu erkeklerde herhangi bir cinsel temasın olması

Durumlarında erken boşalma olabilir.

Geciktirici eczane ürünleri

Erken Boşalmanın Çözümü İçin Üroloğa Ne Zaman Gidilmelidir?

Erken boşalmaya neden olan durumlar içerisinden üreme sistemiyle alakası olan problemlere sahip erkeklerin üroloğa gitmesi şarttır. Özellikle penisin sol kısmının, sol testisin veya her iki testis ile penis altı bölgesinin yumuşak bir şişliğe sahip olması hallerinde şişlik fark edilir edilmez üroloğa gidilmelidir.

Varikosel tanısı koyulabilen bu ürolojik rahatsızlık, erkeklerin testislerinden ameliyat olmalarıyla normal durumuna döndürülecektir. Ayrıca penisin kontrol edilmesiyle erken boşalmaya dair tavsiye için de ürologlara gidilebilir. Ürologların yapacak olduğu testler kapsamlı şekilde olduğundan dolayı varikosel olmasa dahi erkek penisinin yapısında olan bozukluklar saptanabilir.

Bazen küçük bir cerrahi işlem bazen de kullanılacak üroloji ilaçlarıyla penis sağlıklı olacaktır. Böylece erken boşalma artık bir problem sayılmadan cinselliğe devam edilebilecektir.

Erken Boşalmanın Çözümü İçin Cinsel Terapiste Gitmek Faydalı Mıdır?

Cinsel terapistler, erken boşalmanın çözümünden cinsel hayat kalitesine kadar geniş bir yelpazede insanlara terapi desteği veren psikologlardır. Cinsel terapistler, erken boşalmanın en çok psikolojiden kaynaklı olması halinde veya erkeklerle kadınların psikolojilerine zarar vermeleri halinde devreye girecektir. Geciktirici sprey tarzı harici kullanılan ürünler de alışkanlık haline gelmiş olan erken boşalmayı düzenli kullanım ile ortadan kaldırmaktadır.

Dolayısıyla erken boşalmada; duygulara kapılarak kendini bırakma, erkeğin kendine inanmayarak erken boşalacağına şartlanması, özgüvensizlik ve buna benzer psikolojik kanılarda cinsel terapist faydası alınacaktır. Cialis 30 lu tablet ürünleri ile desteklenen tedavi çok daha çabuk sonuçlar ile çözüm imkânı sunmaktadır.

Erkeklerin kendilerine güvenmeleri sağlanırken; geç boşalmak için nasıl kendi zihinlerini yönetebilecekleri, kendilerine olan güvenlerinin nasıl artabileceği, partnerle olan cinselliğin erken boşalmaya etkisinin nasıl şekillendirilmesi gerektiği bu terapistler sayesinde kavranacaktır. Dolayısıyla erken boşalma sorununda cinsel terapiste gitmek yararlıdır.

Erken Boşalma Doğal Şekilde Çözülür Mü?

Erkeklerde görülen ve kadınları da en az erkekler kadar etkileyen erken boşalma, ürologların yapacağı ameliyatlar ve erkeklere yazacakları ilaçlarla, terapi içeriklerinde sağlanan öz saygıyla ve geciktirici ilaçlar takviyesiyle önlenebiliyor. Doğal geciktirici hap tarzı ürünler ile desteklenen tedavi sorunu kısa zamanda çözüme kavuşturabiliyor.

Ancak yalnızca bu şekilde kaldırılamayan erken boşalma için doğal olan, en sağlıklı ve kalıcı cinselliklerin uzun süre yaşanmasını mümkün yapan ve erkekler tarafından yaşam tazı haline getirilmesi gereken durumlar bulunur.

Kalçaların kas dokularının onarılması, yağ tabakasının eritilmesi, penisin hem kaslarla sarılması hem de damarlar yardımıyla beslenmesi; doğal olarak erken boşalmayı sorun hali olmaktan kaldıracaktır. Çünkü kaslar sayesinde direnci olan penis, vajina içerisindeki her hareketinde zevk alsa dahi kendisini tutmayı bilir. Kaslar sıkı olduğu için spermlerin kontrolsüz olarak çıkmasına izin verilmez ve içerde tutulabilir.