8 Temmuz 2020

Erkeklerde Cinsel İsteksizlik

ile Admin

Günümüz koşullarında özellikle erkeklerin hayatlarını ya da yaşam tarzlarını zora sokabilecek konumda çok sayıda problemden söz edilmekte, bunların çözüm yollarının bulunabilmesi için her ne kadar çaba gösterilse de ihtiyaçların maksimum seviyelerde yerine getirilmesi son derece zor olarak gündemlere gölge gibi düşmektedir. Erkeklerde cinsel isteksizlik pek çok farklı nedenden kaynaklanıyor olsa da bunun tıp dilinde ilk açıklaması yaşlardan kaynaklı olarak iktidarsızlık gibi problemlerin gün yüzüne çıkması sebebi olduğu kanaatinin millet üzerinde uyandırılmasıdır.

Cinsellik konularında sıkıntı çeken erkeklerde görülen bir diğer durum ise iş yoğunlukları ya da yorucu iş tempolarından kaynaklı olarak isteksizliklerini görülmesi ve stresli çalışma ortamlarının ardından cinselliğe güçlerinin kalmadığından da kaynaklı olarak görülebilmektedir. Tüm bu karşılaşılabilecek problemler erkeklerde cinsel isteksizlik olarak adlandırılabilecek, cinselliğe eğilimin azalması olarak görülen durumların meydana gelmesine sebep olmakta, bu sebeple de uzman doktorlardan yardım alınması gibi hususlarda çalışmaların başlatılması gerekmektedir.

Bunlar gibi durumlara kesin çözümlerin üretilmemesi halinde erkeklerde öz güven eksikliklerinin meydana gelmesi, kadınlarda ise eşlerine olan saygı ve sevgileri bakımından azalmalar yaşandığı sabit olarak belirlenmiş, oluşabilecek isteksizlikler de iletişim ayrılıklarına düşüldüğü de saptanmıştır. Erkeklerde cinsel isteksizlik giderici ilaçlar olarak bilinen bitkisel ürünlerin varlıkları da cinsel performans artırılması için yardımcı olmakta, bu sayede çiftler son derece yüksek seviyelerde haz alabilme imkanlarına da kolay bir şekilde kavuşa bilmektedirler

Erkekleri Tahrik Eden Noktalar

Her insanın fantazilerinin, cinsellikten aldığı zevkin farklı olması gibi uyarılma noktaları da birbirinden farklıdır. Kimileri yumuşak okşayışlardan, kimileri daha sert ve tutkulu davranışlardan, kimileri ise öpülmekten hoşlanır. Üstelik her insanın öpülmesini, okşanmasını istediği noktalar farklı olabilir. Fakat sinir sisteminin herkeste aşağı yukarı aynı olduğu düşünülecek olursa, aslında küçük farklılıklar dışında vücudumuzun bazı bölgelerinin bu tür uyarılmalara son derece müsait olduğu görülür.

Boyun ve ense, cazibeli ve şehvetli bir noktadır. Erkeği uyarır tahrik eder. Erkekleri tahrik eden noktalar kan akışını artırır dolaşım kanallarına sinyal gönderir.

Ağız ve dudaklar,öpüşme çoğu erkekte tahrik başlangıcıdır. Hassastır ve doruk noktalara götürür.

Testisleri çevreleyen bel kemiği çevresi de oldukça hassas ve tahrik edicidir.

İç uyluk kısımları daha tahrik edici bir bölgedir. Küçük yavaş dokunuşlarla, huylandırır, buraya masaj yapabilir hatta öpücükler kondurabilirsiniz.

Penis,erkeklerin en sevdiği seks noktasıdır. Etrafında parmaklarınızla daireler çizin. Yavaşça avcunuzda sıkın. Duyarlılığı artacak kan akışı başlayacaktır.

Göğüs uçları,yavaşça parmaklarınızla uçlarını sıkın okşayın. Uçlarını öpmeyi ihmal etmeyin.

Apış arası,sinir uçları bu bölgede çok hassastır. Anüs ve uyluk buradadır.

Kasık içleri,büyük bir erojen bölgedir. Erkeklerin kilit noktalarındandır. Göbek çevresinden itibaren bu noktaları izleyin. Vega 100 mg hap erkekler de çok etkili istek ve performans artırıcı ilaçtır.

Boyun arkası tahrik eder dokunun, okşayın ve öpün. Hatta ısırıklar da hafifçe uygulanabilir.Erkekleri tahrik eden noktalar arasında olan kulak ise erojen bölgelerin sonuncusudur. 

Fantezi Dolu Bir Cinsel Yaşam

Cinselliklerin günümüzdeki önemlerine bakıldığında insanların hayatlarını renklendiren bu aktiviteler çok farklı sebeplerden dolayı sıkıntılı süreçlerin içerisine girilmesine neden olmakta, erkekler ya da bayanlar cinsel aktivitelerinin düzeltilmesi için değişik yöntemleri gerçekleştirmeyi hedeflemektedirler. Fantezi dolu bir yaşam için çok uğraşmak gerekmemekte, bunların tam olarak yapılabilmesi çiftlerin birbirleri ile olan anlaşmaları ya da sevgilerinden ileri gelerek tüm güzellikleri ile yaşanılabileceği gerçeği bilinen en önemli şeydir.

Fantezi dolu bir cinsel yaşam insanların dolu dolu hayatlarını geçirebilmeleri ve sevdikleriyle birlikte diledikleri gibi zaman geçirebilmeleri manasına geldiğinden dolayı herhangi bir sıkıntı ile karşı karşıya kalmadan tüm bu arzuların yerine getirilmesi gerekmekte, problemlerin önüne geçilerek istenilen tüm işlemlerin yapılması hususunda çalışmalar da yapılmalıdır. İnsanlar cinselliğe verdikleri önemlerin yadsınamayacak kadar fazla olmasından dolayı herhangi bir sıkıntı ile karşılaşmadan diledikleri gibi zamanlarını değerlendirmeyi istemektedirler.

Cinsel ilişkilerin harika bir şekilde yaşanılabilmesi için insanların hayal kurmaları ve kendilerini de bu hayalin içerisinde bir yere koymaları gerekmekte, bu sebeple de fantezi dolu bir cinsel yaşam için aşklarını, sevgilerini son derece yüksek seviyelerde yaşayabilmeleri konusunda ihtiyaçlarına yanı bulabilecekleri hanımlara ulaşabilmeyi de hedeflemektedirler. Sizler de ilişkilerinizde eşlerinizi mutlu etmek, dolayısı ile kendinizi memnun etmek için hayaller ya da fanteziler kurabilir, isteklerinizin ne derece güzel bir şekilde karşılandığını görebilirsiniz.

.