11 Mayıs 2021

Eczanelerde Satılan Geciktirici Spreyler

ile Admin

Eczanelerde satılan geciktirici spreyler erken boşalma tedavisi doğrultusunda erkeklerin kullanımına uygun olarak üretilmiş olan bitkisel ilaçlardır. Geciktirici spreyler erken boşalma tedavisinde erkeklerin en sık kullandığı ilaçtır. Günümüzde dünya çapında milyonlarca erkek cinsel hayatlarında uzun birlikteliklere sahip olarak verimli performans sergilemek için düzenli bir şekilde geciktirici sprey kullanımı yapmaktadır.

Erken boşalmanın giderilmesinde uzman doktorların da bu sorunu olan kişilere bir numaralı tavsiyesi olan geciktirici spreyler içeriğindeki doğal karışımlar sayesinde bu problemi tamamen sağlıklı bir şekilde ortadan kaldırarak kişiye hayallerindeki performansı sunar. Erken boşalma sorunu ülkemizde erkeklerin en sık karşılaştığı cinsel işlev bozukluğudur.

Yapılan incelemeler sonucunda Türkiye’de 40 yaşın üzerindeki erkeklerin yarısından çoğunun cinsel ilişkilerinde erken boşalmayla karşı karşıya kaldığı tespit edilmiştir. Cinsel hayatında erken boşalma yaşayan erkekler ilişki sırasında boşalma reflekslerini kontrol edemez ve normale göre çok daha kısa süreli birliktelikler yaşar. Bu açıdan erken boşalma yaşayan erkekler ortalama 1 – 5 dakika içerisinde orgazm olmakta ve birlikteliklerinde yetersiz performans sergilemektedirler.

Bu durum hem erkek hem de kadının cinsel performansının dibe vurmasına neden olarak kişileri keyifsiz ve kalitesiz bir cinsel hayata sürüklemektedir. Erken boşalma nedenlerine örnek olarak gösterebileceğimiz psikolojik ve fiziksel birçok faktör bulunur. Genç yaşlarda genellikle psikolojik nedenlere bağlı olarak ortaya çıkan erken boşalma ileriki yaşlardaysa fiziksel faktörlerden dolayı meydana gelmektedir.

Geciktirici Sprey Nedir, Ne İşe Yarar?

Erken boşalmayı engelleyen geciktirici spreyler erkeklerin orgazm süresini uzatarak çiftlere uzun soluklu birliktelikler sağlamak için üretilmiştir. Bu kapsamda erkeklerin kullanabileceği çeşitli birçok geciktirici sprey bulunur. Erkeklerde orgazmı uzatan geciktirici spreyler içeriğinde saf bitki köklerinden elde edilmiş olan birtakım doğal karışımlar barındırmaktadır. Bünyesinde herhangi bir katkı maddesi ya da kimyasala yer vermeyen orgazm uzatıcı spreyler erken boşalmayı %100 doğal yöntemlerle ortadan kaldırır.

Bu doğrultuda ülkemizde erkeklerin cinsel hayatlarında yaygın olarak tercih ettiği memnuniyeti yüksek en etkili geciktirici spreyler eczane ürünleri Delay 4800, Dooz Dragon 34000, ErobyHotLong, Eros, Remans Delay, RhinoPowerLong, Retard ve Stag 900 gibi ürünlerdir. Erken boşalmaya çözüm olarak üretilmiş olan geciktirici spreyler kullanımının akabinde vücuttaki kan akışını hızlandırır ve cinsel gücü ciddi oranda artırır.

Aynı zamanda penis ucunda çok hafif miktarda uyuşukluk hissi meydana getiren geciktirici spreyler, ilişki sırasında erkeğin boşalma refleksini gayet kolay bir şekilde kontrol etmesini sağlayarak orgazmı 20 – 25 dakika aralığında uzatmaktadır.

Geciktirici Sprey Nasıl Kullanılır?

Geciktirici sprey kullanımı oldukça kolaydır. Cinsel ilişkiden 20 dakika kadar önce geciktirici spreyi penis ucunun alt tarafına ve üst tarafına 3’er kere sıkmanız kullanım açısından yeterli olacaktır. Spreyi aynı yere değil, geniş alana yayılacak bir şekilde sıkmanız gerekmektedir. Kullanımdan sonra bir süre spreyin kurumasını bekleyebilir ve ardından ilişkiye girebilirsiniz.

Geciktirici sprey kullanımında belirtilen dozdan fazlasını sıkmanız uyuşukluk hissini artırabilir ve ilişki sırasında alacağınız hazzı düşürebileceğinden dolayı tavsiye edilmez. Geciktirici sprey oral ilişkiyi etkilemez, yalnızca yukarıda da belirttiğimiz üzere kullanımdan sonra 20 dakika kadar emilmesini ve kurumasını beklemeniz gerekmektedir.

Geciktirici Sprey Eczane Satış

Erkeklerin kullanabileceği çeşitli birçok geciktirici sprey Eczane satışları kapsamında Türkiye’nin en sık tercih edilen cinsel sağlık eczanesi olan resmi satış sitemiz üzerinden hizmetinize sunulmaktadır. Online eczanemizde %100 orijinal bandrollü geciktirici spreyler eczane garantili, faturalı ve Bakanlık onaylı olarak satışa sunulur.

Doğal geciktirici sprey siparişleriniz sitemiz üzerinden Türkiye’nin bütün şehirlerine hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaştırılmaktadır. Sizde uygun ve kampanyalı geciktirici sprey fiyatları avantajından faydalanmak için sitemizi ziyaret edebilir ve online sipariş hattımız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eczanelerde satılan geciktirici spreyler hakkında detaylı bilgi için sitemizi ziyaret ediniz.