9 Aralık 2021

Cinsel İstek Arttırıcı Damlalar

ile Admin

Cinsel isteksizlik, hem erkekte hem kadında, bazen dönem dönem bazen de psikolojik sebeplere bağlı olarak sürekli görülebilen bir sağlık problemidir. Birçok sebebe bağlı olarak ortaya çıkan cinsel isteksizlik durumu psikolojik, fizyolojik olabileceği gibi bazen de fiziksel yani biyolojik te olabilir. Böyle durumlarda cinsel istek arttırıcı damlalar, kremler ya da ilaçlar kullanarak çözüme ulaşırken psikolojik nedenlerden kaynaklı olan isteksizliklerin tedavisi daha farklı olabiliyor.

Cinsel isteksizlik, kişinin 6 ila 12 ay arasında ki süreyle aklına hiç bir şekilde cinsel istek gelmeme ve cinsel uyarılma yaşamaması olarak tanımlanır. Çiftlerin cinsel hayatını olumsuz bir şekilde etkileyen cinsel isteksizlik tedavi edilmediğinde evliliklerde boşanmaya kadar gidebiliyor. 

Cinsel İsteksizlik Neden Yaşanır?

Hem erkeklerde hem kadınlar da görülen cinsel isteksizlik sorunu, hemen hemen her yaşta görülmesi mümkündür. Erkekler bu sorunun çözümü için genellikle sprey veya tablet şeklindeki ilaçları tercih ederken kadınlar cinsel istek arttırıcı damlaları tercih ediyor. Toplumumuzda cinsel isteksizlik erkeklere göre kadınlarda hamilelik, lohusalık menopoz gibi sebeplere bağlı olarak daha fazla görülüyor.

Kadınların yaklaşık olarak yüzde 40 iken erkeklerde yüzde 25 olarak görülen cinsel isteksizlik, günümüz şartların da daha çok psikolojik sorunlardan dolayı ortaya çıkıyor. Psikolojik nedenlerin yanı sıra ilişkiden zevk alamama, motivasyon bozukluğu ya da libido azalması gibi nedenlerden dolayı cinsel isteksizlikte azalma görülmesi mümkündür. Bu konuda ilaca başvurmadan önce bir uzmandan destek alınabilir.

Cinsel İsteksizlikte Fizyolojik Sorunlar

Erkeklere kıyasla daha çok kadınlarda görülen cinsel isteksizliğin sebepleri arasında fizyolojik olan bir çok sebep bulunabiliyor. Örneğin hamilelik, lohusalık veya  menapoza giren kadınlarda cinsel isteksizlik görülmesi oldukça normal karşılanırken, diyabet tansiyon, hormon bozukluğu, troid hastalıkları gibi rahatsızlıkların tedavi edilmesi mümkündür.

Menapoz, hamilelik ve lohusalık gibi problemleri bayan azdırıcı damlalar, kremler gibi sağlık ürünleri bu sorunu çözerken, diğer hastalıkların tedavisi daha uzun ve zahmetli olabilir. Örneğin rahim ağzı veya vajinal enfeksiyonlar, vajinal mantar, alkol sigara tüketimi, kuruluk, parkinson, kalp ve diğer organların hastalıklarının tedavisi daha uzun sürebilir. Ancak cinsel isteksizlik nedenleri arasında fizyolojik olduğu kadar psikolojik nedenleri de olabilir. 

Cinsel İsteksizlikte Psikolojik Nedenler?

Çiftlerin her ikisinde de görülebilen cinsel isteksizliğin altında bazen psikolojik nedenler bulunabilir. Yapılan araştırmalarda cinsel isteksizlik yaşayan kişilerin yüzde 80 ila 90’nda psikolojik nedenler bulunur. Fizyolojik nedenlere bağlı olan Kamagra jel orjinal üretilen damla ilaç krem gibi sağlık ürünleri çözüm olurken psikolojik sorunlara ise bir psikolog tedavisi rahatsızlığı giderebilir.

 Cinsel isteksizliğe neden olan psikolojik sorunlar arasında, depresyon, cinsel fobi, şizoid, paranoid ya da obsesif bozukluklar görülebilir. Bu tür rahatsızlıkları bulunan kişilerde motivasyon ve konsantre kaybolacağı için cinsel isteksizlik görülmesi normal karşılanır.  Cinsel istek artırıcı damlalar eczane piyasasında da satılan bu ürünler hakkında mutlaka bir uzmandan bilgi alıp o şekilde kullanmalısınız.

Erkeklerde Ve Kadınlarda Görülen Cinsel İsteksizlik

Kadınlarda görülen cinsel isteksizlik psikolojik sorunların yanı sıra daha çok kadınlara özel durumlardan görülse de erkeklerde farklı nedenlerden ortaya çıkabilir. Günümüz dünyasında yaşanan ekonomik zorluklar ve hayat şartlarına bağlı olarak erkeklerde stresten kaynaklı cinsel isteksizlik hali oldukça normal görülür.

Basit olarak karşılanan bu durumlarda  cinsel istek artırıcı damlalar online sağlık ürünleri satışı yapan web sitelerinden cinsel istek arttırıcı ürünlere sahip olmak mümkündür.  Sitemizden uygun cinsel istek artırıcı damlalar fiyatlar olarak da en uygun ve kolay şekilde temin edebilirsiniz

Cinsel İsteksizlik Nasıl Tedavi Edilir? 

Çiftlerin her birinde görülebilen cinsel isteksizliğin öncelikle nedeni tespit edilmelidir. Saydığımız fizyolojik nedenlere bağlı olarak yaşanan cinsel isteksizliğin tedavisinden önce öncelikle varolan hastalık tedavi edilmeli ya da kontrol edilmelidir. Ancak daha önemli görülen cinsel istismara bağlı olarak gelişen travmalar, depresyon, kişilik bozuklukları gibi psikolojik rahatsızlıklar isi mutlaka bir uzman tarafından tedavi edilmesi şarttır.

Bunların dışında stres, yorgunluk, geçici görülen rahatsızlıklara bağlı olan cinsel isteksizliğin çözümü basittir. Firmamızda bulunan vega tablet, krem ve sprey ya da şahımerdan cinsel istek arttırıcı macun ve birçok cinsel rahatsızlıklarda kullanılan sağlık ürünlerini ve cinsel istek artırıcı damlalar fiyat olarak da güvenli şekilde sitemizden bilgi alabilirsiniz.